USŁUGI BUDOWLANE

Co oferujemy?

Nasza specjalizacja to malowanie natryskowe, a już niebawem oferta będzie rozbudowana o maszynowe nakładanie gładzi. Te dwie dziedziny są naszymi tematami przewodnimi - 90% naszych zleceń to właśnie prace związane z malowaniem jak i rzecz jasną całą obróbką dotyczącą malowania. Zajmujemy się, także całą gamą prac stricte wykończeniowych, jednak skupiamy się gównie na malowaniu, gdyż jest to cel naszego rozwoju, inne prace wykonujemy jako dodatek.

Co malujemy?

Malujemy wnętrza budynków - od malutkich pomieszczeń, aż po całe hale czy obiekty zabudowy wielorodzinnej.

Czym malujemy?

W przypadku gdy my zaopatrujemy się w farby - polegamy na sprawdzonych i renomowanych markach jak Caparol, Flugger, Beckers etc. Końcowy wybór zależy jednak od inwestora czy rodzaju obiektu. Istnieje oczywiście możliwość użycia farb inwestora, jedynym warunkiem jest wybranie produktu pozwalającego na malowanie natryskowe.

Do kogo kierowana jest oferta?

Głównie dla firm - biur, fabryk, deweloperów czy innych mniejszych, bądź większych przedsiębiorstw. Absolutnie natomiast nie wykluczamy osób prywatnych.

Cena usługi

Niestety nie ma możliwości określenia jednej stałej ceny. Na to składa się wiele czynników przede wszystkim termin, wielkość obiektu i jej rodzaj czy lokalizacja. Każda wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Tym samym zapraszamy Państwa do kontaktu!

Zasięg działania

W przypadku osób prywatnych i małych inwestycji - województwo łódzkie. Dla dużych inwestycji - zasięg całego kraju. W przypadku długo kontraktowych prac - cała Europa.