Zdzieszulice Górne 81B

97-400 Bełchatów

Nasza oferta

Co oferujemy?

Nasza specjalizacja to malowanie i szpachlowanie natryskowe. Te dwie dziedziny są naszymi tematami przewodnimi – 90% naszych zleceń to właśnie prace związane z malowaniem i szpachlowaniem.

Co malujemy / szpachlujemy?

Malujemy i szpachlujemy wnętrza budynków – od malutkich pomieszczeń, aż po całe hale czy obiekty zabudowy wielorodzinnej, usługowej.

Czym malujemy?

W przypadku gdy my zaopatrujemy się w farby – polegamy na sprawdzonych i renomowanych markach jak Caparol, Flugger, Beckers etc. Końcowy wybór zależy jednak od inwestora czy rodzaju obiektu. Istnieje oczywiście możliwość użycia farb inwestora, jedynym warunkiem jest wybranie produktu pozwalającego na malowanie natryskowe.

Czym szpachlujemy?

Działamy tylko i wyłącznie na sprawdzonych i renomowanych markach. Najczęściej wybieramy marki typu Atlas, Knauf, Semin. Jeżeli oferta dotyczy nakładania gładzi metodą mechaniczną, materiał zawsze jest po naszej stronie. Przy małych inwestycjach (gładź metodą tradycyjną / z wałka) materiał może być po stronie inwestora.

Do kogo kierowana jest oferta?

Głównie dla firm – biur, fabryk, deweloperów czy innych mniejszych, bądź większych przedsiębiorstw. Absolutnie natomiast nie wykluczamy osób prywatnych.

Cena usługi

Niestety nie ma możliwości określenia jednej stałej ceny. Na to składa się wiele czynników przede wszystkim termin, wielkość obiektu i jej rodzaj czy lokalizacja. Każda wycena jest niezobowiązująca. Tym samym zapraszamy Państwa do kontaktu!

Zasięg działania

Mikro zlecenia – Bełchatów, Piotrków Trybunalski. W przypadku osób prywatnych i małych inwestycji – województwo łódzkie. Dla dużych inwestycji – zasięg całego kraju. Długo kontraktowe prace – cała Europa.

KONTAKT

Zapraszam do kontaktu.
Telefon – +48 881 698 150
Email – bok@igorswiatek.com