Zdzieszulice Górne 81B

97-400 Bełchatów

O firmie

IGORSWIATEK.COM

O firmie

Igor Świątek Sp. z o.o

Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszelkiego rodzaju powierzchniowe malowanie natryskowe, począwszy od powierzchni ścian, a skończywszy na dachach. Dzięki naszemu zaawansowanemu sprzętowi przemysłowemu możemy zapewnić zarówno cienkie powłoki, jak i grube. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników skupi się tylko na jakości wykonania, abyś miał pewność, że będzie on trwały i solidny.

Doświadczenie jakie mogę Państwu zaoferować jest rozległe. Od wykonywania najbardziej wymagających prac wykończeniowych, przez malowanie powierzchni, do tworzenia konfiguracji i materiałów. Znam również szeroki zakres technik, sprzętu i farb, co pozwala mi na wykonanie najbardziej wymagających projektów.

Prostowanie powierzchni również stanowi ważny element traktowania, ponieważ nawet w najmniejszych szczegółach jest to ważne. Jako firma szczycimy się starannością w dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług, a traktowanie jest nieodłącznym składnikiem tego procesu.

Aby zapewnić maksymalny poziom satysfakcji klienta, dokładam wszelkich starań, aby tworzone projekty były zgodne z ich specyficznymi wymaganiami, z zastrzeżeniem, że ostateczny wygląd będzie zgodny z wizją i budżetem klienta.

Jeśli szukają Państwo profesjonalisty do malowania natryskowego hal, zapraszam do kontaktu, aby omówić szczegóły dostarczanej usługi.

REALIZACJE
Burger Challenge - Bełchatów

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Igor Świątek Sp. z o.o